Friday , 25 May 2018 / جمعه , ۴ خرداد ۱۳۹۷

افزایش تسهیلات مسکن مهر پردیس به ۴۰ میلیون تومان

نریمان در گفتگو با شبکه خبر مطرح کرد؛

افزایش تسهیلات مسکن مهر پردیس به ۴۰ میلیون تومان

images (15)مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌ که افزایش تسهیلات مسکن مهر پردیس به ۴۰ میلیون تومان در انتظار تصمیم‌گیری بانک مرکزی و شورای اقتصاد است، اعلام کرد که تا یک ماه آینده در شهر جدید پردیس افتتاحی جدید خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، محسن نریمان امروز در گفتگوی زنده با برنامه روی خط خبر شبکه خبر با اعلام افزایش تسهیلات مسکن مهر پردیس به ۴۰ میلیون تومان، از افتتاحات جدید این شهر در ماه آینده نیز خبر داد و گفت: تصویب افزایش تسهیلات از سوی بانک مرکزی و شورای اقتصاد، به نفع متقاضیان و در راستای حل مشکلات پردیس خواهد بود.

نریمان در ادامه افزود: قیمت تمام شده واحدهای فاز ۱۱ پردیس ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است که این قیمت ها براساس قراردادهایی که در دولت قبل تنظیم و به امضای متقاضیان نیز رسیده، تعیین شده است.

وی دلیل تأخیر در تحویل واحدهای مسکن مهر شهر جدید پردیس را مشکلات ساخت و ساز به علت جانمایی نامناسب و همچنین کلنگ زنی دیرهنگام این پروژه نسبت به دیگر پروژه های مسکن مهر کشور عنوان و تأکید کرد: ما مسکن مهر پردیس را با پیشرفت حدود ۳۵ درصدی از دولت قبل تحویل گرفتیم که در حال حاضر این رقم به بالای ۸۰ درصد رسیده است. این آمار یعنی ما به تعهدات خود پایبند هستیم و تمام تلاش خود را به کار بسته ایم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پاسخ به این سوال که مسکن مهر شهرهای جدید کشور تا چه زمانی تکمیل می شوند، گفت: برنامه ما برای پروژه های مسکن مهر کل کشور به این صورت است که به جز شهرهای جدید اطراف تهران، در دیگر شهرهای جدید تا پایان سال جاری پروژه های مسکن مهر تکمیل و در شهرهایی مثل پرند و پردیس تا نیمه اول سال ۹۶ تحویل داده شوند.

نریمان تصریح کرد: ما نمی خواهیم که فقط به مردم خانه تحویل دهیم، ما در وزارت راه و مسئولین دیگر در وزارت خانه هایی مثل آموزش و پرورش، نیرو، نفت، بهداشت و… مسئول ساخت شهر و تأمین خدمات زیر بنایی و روبنایی برای مردم هستیم و فراهم کردن حقوق شهروندی از مسئولیت های اصلی ما هست.

وی همچنین اذعان داشت: ما واحدها را پس از فراهم کردن آب، برق و گاز به متقاضیان تحویل می دهیم و تا ۶ ماه بعد از تحویل، در قبال مشکلات احتمالی پاسخگو خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، پیشرفت فیزیکی کل پروژه های مسکن مهر شهرهای جدید را ۹۰ درصد اعلام و خاطرنشان کرد که شهر جدید علوی با پیشرفت ۱۰۰ درصدی از شهرهایی است که این پروژه در آن به اتمام رسیده است./

 

print
Secured By miniOrange