Tuesday , 27 June 2017 / سه شنبه , ۶ تیر ۱۳۹۶

اخبار و آگهی ها

استاندار: کارخانه لاستیک زمینه جذب ۸۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه را به سیستان و بلوچستان فراهم کرد.

82573439-71694633

استاندار: کارخانه لاستیک زمینه جذب ۸۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه را به سیستان و بلوچستان فراهم کرد. استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عمده نگرانی در طرح بزرگ کارخانه لاستیک رامشار انتخاب شرکا و تامین اعتبار بود که این نگرانی ها امروز با امضای قراردادی برطرف و زمینه برای تامین هشت هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار که ۱۶۵ میلیون دلار آن ... بیشتر بخوانید »

وزیر صنعت، معدن و تجارت: کارخانه تولید تایر زابل، توسعه سیستان و بلوچستان را به دنبال دارد.

c6dcd476-d3a0-4453-959e-96643c3da62c

مهندس نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم انعقاد قرارداد ساخت کارخانه تولید لاستیک زابل گفت: ساخت این کارخانه با هدف صادرات نیمی از تولید انجام می شود و توسعه بخش مرکزی استان سیستان و بلوچستان را به همراه خواهد داشت. مجتمع پتروشیمی و طرح توسعه مکران که کم کم در حال پاگرفتن است نیز این منطقه را ... بیشتر بخوانید »

 با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرارداد ساخت کارخانه تولید لاستیک خودروی زابل امضا شد

photo5931744921683863959

  قرارداد ساخت کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل بین شرکت گسترش صنایع آریاتایر هامون و شرکت ساختمانی سد و تاسیسات آبیاری (سابیر) با حضور وزیرصنعت، معدن و تجارت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد. کل سرمایه گذاری این پروژه هشت هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال است که ۱۶۰ میلیون یورو آن ارزی است سازمان گسترش و ... بیشتر بخوانید »

زابل میزبان احداث کارخانه تولید انواع تایرهای رادیال با ظرفیت ۵۰ هزار تن در سال

1668941

قرارداد انتقال تکنولوژی و احداث کارخانه تولید تایر با ظرفیت ۵۰ هزار تن در سال در منطقه زابل در استان سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه ۳۱\۳\۹۶ بین دو شرکت ایرانی آریا تایر هامون و شرکت سابیر به امضاء می رسد . مسعود محمدی مدیرعامل شرکت صنایع آریا تایر هامون با بیان اینکه این قرارداد با حضور وزیران صنعت ، معدن ... بیشتر بخوانید »

اتفاقی بزرگ در آستانه تحقق

636311341021890449

قرارداد احداث کارخانه تولید انواع تایرهای رادیال با ظرفیت ۵۰هزار تن در سال ۳۱ خردادماه ۹۶ امضا می شود قرارداد انتقال تکنولوژی و احداث کارخانه تولید تایر با ظرفیت ۵۰ هزار تن در سال در منطقه زابل در استان سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه ۳۱\۳\۹۶ بین دو شرکت ایرانی آریا تایر هامون و شرکت سابیر به امضاء می رسد . ... بیشتر بخوانید »

ابراز همدردی

tasliat_t1

هوالباقی   انا لله و انا الیه راجعون   جناب آقای مهندس میریان عضو محترم هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید جناب آقای مهندس شمس میریان  مدیرعامل محترم شرکت عمران شهر جدید هشتگرد   مصیبت درگذشت عموی گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و آمرزش الهی و برای جنابعالی و سایر بازماندگان صبر ... بیشتر بخوانید »

برگزاری یادواره شهید موسی سرگزی در شهر جدید رامشار

۲۰۱۷۰۶۰۸_۱۱۱۷۱۵

یادواره شهید موسی سرکزی در مسجدالنبی شهرجدیدرامشار با حضور فرمانده سپاه شهرستان هامون جناب سرهنگ سنچولی و فرمانده پایگاه صاحب الزمان (عج) رامشار و جمعی از کارکنان برگزار و یاد و خاطره شهید موسی سرکزی و شهدای گرانقدر سیستان گرامی داشته شد. بیشتر بخوانید »

Secured By miniOrange